• Zgłoś swoją nieruchomość

Nowoczesny szereg | ogród | pełne wyposażenie

Zakup Dom
1 779 000zł
16171zł / m²
  • Powierzchnia 110.01 m2
  • Powierzchnia użytkowa 110.01 m2
  • Liczba pokoi 4
  • Liczba łazienek 2
  • Piętro 1
  • Rok budowy 2025
  • Adres Gdańsk/Jasień, Tadeusza Jasińskiego
  • wtórny Rynek

Opis

Na sprzedaż nowoczesny dom szeregowy (środkowy) o powierzchni 110,01 m², zlokalizowany na kameralnym osiedlu OPTIMA w Gdańsku (Jasień).

Nieruchomość została wybudowana w 2025 roku przez dewelopera INPRO i wykończona na przełomie 2025/2026 roku. Dom jest obecnie zamieszkały i sprzedawany w standardzie „wejdź i mieszkaj” – w pełni wyposażony, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

To oferta dla osób, które oczekują komfortu, prywatności i wysokiej jakości wykończenia, a jednocześnie chcą uniknąć czasochłonnego procesu urządzania.

Najważniejsze atuty

Dom wyróżnia się funkcjonalnością, jakością oraz unikalnym charakterem osiedla.

• Pełne wyposażenie w cenie – meble, AGD, RTV, zabudowy stolarskie
• Wykończenie pod klucz – wszystko nowe i na gwarancji
• Prywatna część osiedla – tylko 8 domów przy zamkniętej ulicy
• 5 miejsc parkingowych (2 przed domem + 3 dodatkowe)
• Ogród ok. 80 m² + taras
• Strefa fitness / siłownia domowa
• Ogrzewanie miejskie – wygodne i ekonomiczne
• Brak skosów – pełna wysokość pomieszczeń dzięki płaskiemu dachowi

Układ pomieszczeń

Dom został zaprojektowany z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną, zapewniając wygodę dla całej rodziny.

Parter:

• Salon z aneksem kuchennym – 34,40 m²
• Wiatrołap – 4,27 m²
• Komunikacja – 2,78 m²
• WC – 2,37 m²