• Zgłoś swoją nieruchomość

110m²we Wrzeszczu | Kamienica| Miejskie ogrzewane

Zakup Mieszkanie
1 680 000zł
15173zł / m²
  • Powierzchnia 110.72 m2
  • Powierzchnia użytkowa 110.72 m2
  • Liczba pokoi 4
  • Liczba łazienek 1
  • Piętro 3
  • Rok budowy 1905
  • Adres Gdańsk/Wrzeszcz, Ludwika Waryńskiego
  • wtórny Rynek

Opis

Przestronne 110,72 m² w sercu Wrzeszcza | Kamienica 

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 110,72 m², położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska – przy ul. Waryńskiego we Wrzeszczu. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, klimatu historycznej zabudowy oraz wygody życia w centrum miasta. Połączenie charakteru przedwojennej kamienicy z nowoczesnymi udogodnieniami sprawia, że jest to nieruchomość naprawdę rzadko spotykana na lokalnym rynku.

Lokal zachwyca wysokimi sufitami, dużą ilością światła dziennego oraz funkcjonalnym, dwustronnym układem pomieszczeń. Mieszkanie przeszło gruntowny remont około 8 lat temu, dzięki czemu jest zadbane i gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych. Dodatkowym atutem jest możliwość pozostawienia większości stylowego wyposażenia w cenie sprzedaży.

Najważniejsze atuty nieruchomości

  • Powierzchnia 110,72 m² – komfortowa przestrzeń dla rodziny lub pod inwestycję
  • Mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone
  • Wysokie sufity podkreślające charakter wnętrza
  • Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej
  • Po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania
  • Możliwość pozostawienia wyposażenia
  • Dwie piwnice: ok. 12 m² oraz ok. 3 m²

Budynek

Kamienica z 1905 roku znajduje się w bardzo dobrej kondycji technicznej. Wspólnota mieszkaniowa aktywnie zarządza nieruchomością i systematycznie podnosi jej standard. W budynku wykonano już renowację dachu oraz wymianę pionów, a obecnie trwa remont klatki schodowej, który dodatkowo zwiększy estetykę części wspólnych oraz prestiż adresu.