• Zgłoś swoją nieruchomość

3 pokoje z balkonem | 2 miejsca w hali | winda

Zakup Mieszkanie
649 000zł
12056zł / m²
  • Powierzchnia 53.83 m2
  • Powierzchnia użytkowa 53.83 m2
  • Liczba pokoi 3
  • Liczba łazienek 1
  • Piętro 3
  • Rok budowy 2013
  • Adres Gdańsk/Orunia Południe, Hokejowa
  • wtórny Rynek

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53,83 m², położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, trzypiętrowym bloku z windą, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.

Mieszkanie wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń oraz gotowością do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. To propozycja idealna zarówno dla rodziny, pary, jak i inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem.

Najważniejsze atuty

Nieruchomość oferuje komfort, funkcjonalność oraz praktyczne udogodnienia na co dzień.

• 3 pokoje na kompaktowym metrażu – świetne wykorzystanie przestrzeni
• Pełne wyposażenie w cenie – możliwość natychmiastowego zamieszkania
• Balkon ok. 5 m² – dodatkowa przestrzeń do relaksu
• 2 miejsca w hali garażowej (oddzielne księgi wieczyste)
• Winda w budynku
• Ogrzewanie podłogowe w łazience
• Drzwi antywłamaniowe i domofon

Układ pomieszczeń

Rozkład mieszkania jest bardzo funkcjonalny i zapewnia wygodę codziennego życia.

• Salon z aneksem kuchennym – 21,00 m²
• Pokój – 12,00 m²
• Pokój – 9,00 m²
• Łazienka – 4,50 m²
• Przedpokój – 7,33 m²
• Balkon – ok. 5,00 m²

Wyposażenie

Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem, co stanowi duże udogodnienie dla przyszłego właściciela.