• Zgłoś swoją nieruchomość

3pok. apartament premium

Zakup Mieszkanie
1 370 000zł
18896zł / m²
  • Powierzchnia 72.50 m2
  • Powierzchnia użytkowa 72.50 m2
  • Liczba pokoi 3
  • Liczba łazienek 1
  • Piętro 7
  • Rok budowy 2024
  • Adres Gdańsk/Letnica, Letnicka
  • wtórny Rynek

Opis

Apartament premium nad morzem | 72,5 m² | wysoki standard

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 72,5 m², położony w nowoczesnej inwestycji na gdańskiej Letnicy. Nieruchomość wyróżnia się bardzo wysokim standardem wykończenia oraz przemyślanym projektem przygotowanym przez architekta, dzięki czemu każdy element wnętrza tworzy spójną i funkcjonalną całość. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, estetyki oraz bliskości morza.

Najważniejsze atuty:

Apartament zaprojektowany przez architekta – dopracowany w każdym detalu
Bardzo wysoki standard wykończenia – materiały klasy premium
Przestronny, niemal 40-metrowy salon z aneksem i wyspą
Widok na zieleń z okien i balkonu
Oddzielna łazienka oraz dodatkowe WC
Miejsce postojowe w hali z pomieszczeniem gospodarczym
Bliskość morza oraz rozwiniętej infrastruktury

Układ pomieszczeń:

Salon z aneksem kuchennym (ok. 40 m²)
Dwie sypialnie
Łazienka
Oddzielne WC
Balkon

Wnętrze apartamentu zostało wykończone z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, takich jak spieki kwarcowe, włoskie płytki oraz nowoczesne zabudowy stolarskie. Kuchnia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt AGD, a całość aranżacji łączy elegancję z funkcjonalnością. Przestrzeń dzienna z wyspą kuchenną stanowi serce mieszkania i idealne miejsce do codziennego życia oraz spotkań.